Jednoducho, relaxujte!

   

Ku kvalite bývania nepochybne patrí dostupnosť zariadení pre šport a oddych. Veľa ich nájdete priamo v novej obytnej zóne. Navyše táto tradičná kúpeľná lokalita ponúka vo svojom okolí široký výber rekreačných aktivít.

Šport a oddych

Zázemie pre kvalitné životné prostredie v obytnej zóne Kalvín  Rastislavice tvoria najmä navrhovaná vodná plocha, zariadenia pre relax a oddych, ihriská a športoviská, vysoká a nízka zeleň, s priamou dostupnosťou základnej vybavenosti a služieb.

Z blízkych dostupných rekreačných zariadení vyberáme nasledovné:

Termálne kúpalisko Emília, Poľný Kesov, vzdialenosť 3 km / 5 minút

Kúpalisko využíva termálny vrt s teplotou vody 49,5 °C, vyvierajúci z hĺbky 1200 m, ktorý sa využíva vo vonkajších bazénoch a v krytom bazéne penziónu s celoročnou prevádzkou.

Vodná nádrž Kráľová nad Váhom, vzdialenosť  20 km / 25 minút

Vynikajúca možnosť oddychu s možnosťou rybolovu.

Kúpalisko Nové Zámky, vzdialenosť 23km / 25 minút

S kapacitou 3500 návštevníkov ponúka svojim návštevníkom na ploche približne 8 ha pestrú ponuku možností trávenia voľného času. Plavecký bazén má dĺžku 50 m. 

Plaváreň Nové Zámky, vzdialenosť 23 km / 25 minút

Krytý bazén sa nachádza vo veľkej presklennej budove, voda v bazénoch je udržiavaná na vysokej hygienickej úrovni. Detský bazén má hĺbku 60 cm a pre dospelých dosahuje max. hĺbku 180 cm. Na bezpečnosť návštevníkov počas celého dňa dozerajú profesionálni plavčíci. Plavecký bazén má dĺžku 50 m. 

Airport Golf Club Šurany, vzdialenosť 16km / 17 minút


email:info@omcinvest.com

Prispôsobíme sa Vašim možnostiamPrispôsobíme sa Vašim možnostiam